Nowy dział - ogłoszenia!
Reklama
Archiwum aktualności
Dziś w godzinach przedpołudniowych w okolicach stacji benzynowej ,,BLISKA''  doszło do kolizji , której uczestnikami były dwa pojazdy ciężarowe. Czytaj dalej »
Organizatorzy serdecznie zapraszają najmłodszych mieszkańców Rawy wraz z opiekunami. Czytaj dalej »
W dn. 29.08.2010r. w Rawie Mazowieckiej odbyły się XII Dożynki Powiatowe na terenie Zamku Książąt Mazowieckich. Czytaj dalej »
DOŻYNKI są największym  w roku ,świętem gospodarskim rolników ,stanowiącym  ukoronowanie  ich całorocznego trudu. Czytaj dalej »
Jak udało nam się dowiedzieć w Urzędzie Pracy w Rawie Mazowieckiej, wkrótce odbędzie się giełda pracy do nowo otwierających się sklepów na terenie Rawy Mazowieckiej. Czytaj dalej »
W  dniu 2 sierpnia, w godzinach przedpołudniowych, rozpoczął się w Rawie Mazowieckiej drugi etap wyścigu Tour de Pologne. Czytaj dalej »
REMONT WIEŻY ZAMKU KSIĄŻĄT MAZOWIECKICH W RAWIE Zamek w Rawie Mazowieckiej wymaga remontu, koniecznego ze względu na nienajlepszy stan dachu baszty, zdarzają się coraz częstsze przecieki. Czytaj dalej »
Intermarché i Bricomarché w Rawie Mazowieckiej W czerwcu bieżącego roku w Rawie Mazowieckiej przy ulicy Targowej rozpoczęła się budowa sklepów Intermarché (1200 m2) i Bricomarché (1500 m2) prowadzonych przez Muszkieterów (wspólnotę niezależnych przedsiębiorców). Czytaj dalej »
    Orlik 2012 przy Liceum Ogólnokształcącym w Rawie Mazowieckiej Powiat rawski przystąpił do budowy boiska wielofunkcyjnego w ramach programu Orlik 2012 przy Liceum Ogólnokształcącym w Rawie Mazowieckiej. Czytaj dalej »
wstecz 1 2 3 4 dalej