Zatrudnię: Opiekun Medyczny
Branża:
Medycyna / Farmacja
Miejsce pracy:
Skierniewice
Stała
Wymagania
Opiekun Medyczny w szkole ŻAK! Ostatnie wolne miejsca!

My już wiemy jaki jest zawód przyszłości! Zdobądź kwalifikacje zanim inni Cię wyprzedzą! Zostań opiekunem medycznym!
Zgłoś się w sekretariacie naszej szkoły Centrum Nauki i Biznesu Żak, Skierniewice, Gałeckiego 2c lub wypełnij formularz online: http://www.zak.edu.pl/formularz.
Rozpocznij naukę w Żaku - zupełnie za darmo i otwórz się na nowe możliwości!
UWAGA! Przedłużamy rekrutację do końca października!
Obowiązki
Nie zmarnuj tej szansy!
Oferujemy
Ogłoszeniodawca:
Szkoła
Adres ogłoszeniodawcy:
Gałeckiego 2c
Telefon kontaktowy:
468323738
Email kontaktowy:
skierniewice@zak.edu.pl