Zatrudnię: Doradca Klienta
Branża:
Sprzedaż / Handel / Usługi
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Miejsce pracy:
Rawa Mazowiecka
Stała
Wymagania
Od kandydatów oczekujemy:

• chęci poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
• umiejętności pracy w zespole
• łatwości w nawiązywaniu kontaktów
• umiejętność radzenia sobie ze stresem
• niekaralności
Obowiązki
Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

• fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
• kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
• sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Oferujemy
Co możesz zyskać pracując u nas:

• umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
• bardzo dobre wynagrodzenie połączone z atrakcyjnym systemem premiowym
• ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich
• możliwość skorzystania z dofinansowania karty MultiSport
• specjalne premie świąteczne oraz liczne konkursy sprzedażowe
• pomoc i opiekę naszej fundacji ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich
Opis dodatkowy
Jeżeli jesteś osobą, która:

• chce się rozwijać i poznawać techniki sprzedaży
• uwielbia rozmawiać z ludźmi i obsługa Klienta to dla Ciebie przyjemność
• interesujesz się nowinkami technologicznymi i chcesz mieć do nich dostęp z pierwszej ręki
• posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub bezpośredniej obsłudze Klienta

To praca idealna dla Ciebie!
Nie czekaj wyślij nam swoje CV a skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.
Ogłoszeniodawca:
Media Expert

Email kontaktowy:
rekrutacja@me.pl