Zatrudnię: Zależnie od kwalifikacji
Miejsce pracy:
zależnie od zakładu pracodawcy
Stała
Wymagania
- samotna matka,
- osoba przebywającya w nich lub po opuszczeniu: młodzieżowe ośrodki wychowawcze/socjoterapii
- osoba opuszczająca areszty i zakłady karne
Obowiązki
- dopasowywane zgodnie z kwalifikacjami Kandydata, a w przypadku braku wystarczającej wiedzy i umiejętności - skierowanie na zajęcia przekwalifikujące pod kątem pracodawcy
Oferujemy
Osoby z okolic Rawy Mazowieckiej, które nie ukończyły 30 lat mają możliwość uczestniczenia w dofinansowanych zajęciach, wraz ze zwrotami kosztów dojazdu i płatnym stażem.

Celem interwencji jest organizacja wraz z lokalnymi przedsiębiorstwami zatrudnienia dla młodych osób. Jeżeli jesteś osobą młodą i brakuje Ci niektórych kwalifikacji, by uzyskać zatrudnienie - masz możliwość ich nabycia bezpłatnie.

W pierwszej kolejności udzielamy pomocy:
- samotnym matkom,
- przebywającym w nich lub po opuszczeniu: młodzieżowe ośrodki wychowawcze/socjoterapii
- opuszczającym areszty i zakłady karne

Zgłoszenia:

Więcej informacji dostępnych pod nr tel. 695-979-473 lub biuro@asystent-unijny.pl

Instytucja publikująca ogłoszenie: Asystent Unijny Adrian Kocyła www.asystent-unijny.pl/wsparcie
Opis dodatkowy
PŁATNY STAŻ: 1300-1500 PLN NETTO miesięcznie
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Rozwoju Obywatelskiego

Telefon kontaktowy:
695979473
Email kontaktowy:
biuro@asystent-unijny.pl