Zatrudnię: Mechanik Samochodowy
Branża:
Motoryzacja
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Miejsce pracy:
Mszczonów
Stała
Wymagania
Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku- mile widziane;
-dyspozycyjność i gotowość do pracy na zmianach rannych oraz popołudniowych ;
-umiejętności techniczne
-rzetelność w wykonywaniu pracy.
Obowiązki
Podstawowe obowiązki stanowiska:
-wykonywanie przeglądów i napraw pojazdów samochodowych;
-zamawianie części zamiennych niezbędnych do przeglądów i napraw pojazdów samochodowych;
Oferujemy
Oferujemy:
-pracę w stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu;
-stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę przez zakład, pełny etat);
-bezpłatną opiekę medyczną, pakiet socjalny.
FM Logistic pilotuje, zarządza i realizuje usługi magazynowania, przepakowywania i dystrybucji. FM Logistic optymalizuje Globalny Łańcuch Dostaw (Global Supply Chain) swoich klientów: firm produkcyjnych i dystrybucyjnych. FM Logistic to 21 000 pracowników i ponad 160 platform oraz jednostek logistycznych w Indiach, Hiszpanii, Włoszech, Francji, Polsce, Czechach, na Słowacji, Rumunii, na Węgrzech, Rosji, Ukrainie, Chinach i Brazylii

Mechanik Samochodowy

Miejsce pracy: Mszczonów
Ogłoszeniodawca:
FM POLSKA
Adres ogłoszeniodawcy:
ŁUGOWA 30
MSZCZONÓW
Telefon kontaktowy:
571-309-962
Email kontaktowy:
REKRUTACJA_TRANSPORT-PL@FMLOGISTIC.COM