Zatrudnię: Przedstawiciel handlowy
Branża:
Sprzedaż / Handel / Usługi
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Miejsce pracy:
Łódź
Stała
Wymagania
- wykształcenie minimum średnie
- umiejętności interpersonalne oraz umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami
- sumienność i dokładność
- duża motywacja i nastawienie na sukces
- samodzielność i dobra organizacja własnej pracy
- determinacja w realizacji założonych celów
- prawo jazdy kategorii B
- wysoka kultura osobista
Obowiązki
- pozyskiwanie nowych klientów
- rozwijanie współpracy z obecnymi klientami
- podtrzymanie i dbanie o dobry wizerunek firmy
- opieka nad pozyskanymi klientami
- raportowanie wyników pracy
- ścisła współpraca z innymi działami firmy
Oferujemy
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym
- wynagrodzenie stałe + prowizja uzależniona od wyników pracy
- samochód służbowy do wykonywania powierzonych zadań
- możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego
- możliwość wdrażania nowych pomysłów
- pracę 5 dni w tygodniu ( pon-pt.) i wolne weekendy
- miłą atmosferę pracy i zgrany zespół
Poszukujemy przedstawiciela handlowego na teren woj. pomorskiego.
Sprzedaż materiałów budowlanych: podmurówka, kamień elewacyjny, panele gipsowe.
Poszukujemy osób ambitnych, doświadczenie w handlu jest dodatkowym atutem, ale jesteśmy również otwarci na osoby bez doświadczenia, które chcą zdobywać nowe umiejętności.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja.ph1@onet.pl
CV proszę podpisać Imieniem i Nazwiskiem oraz województwem.
Ogłoszeniodawca:
Janusz

Email kontaktowy:
rekrutacja.ph1@onet.pl