Zatrudnię: Opieka dla 92 – letniego pana Hermana
Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Miejsce pracy:
Wiesbaden
Stała
Wymagania
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
Serdeczne i cierpliwe usposobienie,
Dobry stan zdrowia,
Brak nałogów,
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi.
Obowiązki
Pielęgnacja ciała
Ubieranie/rozbieranie,
Pomoc w jedzeniu,
Obsługa oraz prowadzenie wózka inwalidzkiego,
Prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, pranie oraz prasowanie.
(kremowanie, mycie),
Oferujemy
Gwarantujemy legalne zatrudnienie, składki ZUS oraz ubezpieczenie, atrakcyjne zarobki, zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, podróż w obie strony oraz opiekę naszego zespołu na czas wyjazdu. Dodatkowo premie jesienne i świąteczne!
Nasz podopieczny jest cukrzykiem oraz choruje na nadciśnienie. Pan Herman porusza się na wózku inwalidzkim lub przy pomocy chodzika. Senior ma problemy ze słuchem oraz jest alergikiem. Na ciele podopiecznego pojawiają się również odleżyny.
Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7429 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na paula.winiarska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 797898769 o treści: 7429 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Łodzi
ul. Gdańska 90, lok.1-4
www.opiekunka.gowork.pl

Ogłoszeniodawca:
gowork
Adres ogłoszeniodawcy:

łódź
Telefon kontaktowy:
797898769
Email kontaktowy:
paula.winiarska@gowork.pl