Zatrudnię: Praca w roli Opiekunki – Molbergen (Niemcy)
Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Miejsce pracy:
Molbergen-Niemcy
Stała
Wymagania

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
Tolerowanie zwierząt domowych,
Doświadczenie w pracy z osobami chorymi i w podeszłym wieku,
Gotowość podjęcia pracy na minimum 3 miesiące,
Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy.
Obowiązki
Obracanie na łóżku,
Transfer z łóżka na wózek,
Pielęgnacja/mycie ciała,
Przyrządzani posiłków i pomoc w jedzeniu,
Ubieranie oraz rozbieranie,
Prace domowe: zakupy, sprzątanie, pranie, prasowanie.
Oferujemy
Pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki,
Zakwaterowanie oraz wyżywienie,
Pokrywamy koszty podróży w obie strony,
Zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu,
Atrakcyjne zarobki i dodatkowe premie na święta,
Kursy doszkalające z języka niemieckiego.
Nasz podopieczny: Pani Martina, 65 lat, 80 kg wagi i 165 cm wzrostu
Dolegliwości pacjenta: udar, inkontynencja, problemy z poruszaniem się, pacjent niesamodzielny, apatyczny.
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 797898769. Treść smsa: 7432 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na paula.winiarska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 797898769 o treści: 7429 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Łodzi
ul. Gdańska 90, lok.1-4

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Ogłoszeniodawca:
gowork
Adres ogłoszeniodawcy:

Łódź
Telefon kontaktowy:
797898769
Email kontaktowy:
paula.winiarska@gowork.pl
Zdjęcia
Zdjęcie 1