Zatrudnię: Praca w roli Opiekuna dla Seniorki
Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Miejsce pracy:
Hechingen
Stała
Wymagania
Mężczyzna z komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz gotowością podjęcia pracy na 2 - 3 miesiące. Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B oraz doświadczenia w opiece.
Obowiązki
Dodatkowo Opiekun będzie przyrządzał posiłki, utrzymywał dom w czystości i ładzie, Opiekun będzie wykonywać takie czynności jak pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, transfer z łóżka na wózek, podawanie leków oraz towarzyszenie w wizytach lekarskich. prał oraz prasował.
Oferujemy
Bezpieczne i legalne zatrudnienie,
Wyżywienie i zakwaterowanie,
Bonusy świąteczne w okresie świąt,
Podróż w obie strony,
Opiekę naszego zespołu podczas zlecenia,
Ubezpieczeni oraz składki ZUS.
Pani Klara mieszka w domku jednorodzinnym w miejscowości Hechingen. Seniorka jest osobą niesamodzielną. Ma duże problemy z chodzeniem, korzysta z wózka inwalidzkiego. Jest wstanie poruszać się również przy wsparciu drugiej osoby lub balkonika. Podopieczna cierpi na demencję.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 797898769. Treść smsa: 7442 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na paula.winiarska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 797898769 o treści: 7429 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Łodzi
Gdańska 90, lok.1-4
Ogłoszeniodawca:
gowork
Adres ogłoszeniodawcy:
www.opiekunka.gowork.pl
Łódź

Email kontaktowy:
paula.winiarska@gowork.pl