Zatrudnię: Świąteczna oferta – Gowork.pl
Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Miejsce pracy:
Niemcy
Stała
Wymagania
Wiemy, że wyjazd do pracy w okresie świątecznym to trudna decyzja. Jeśli nadal się wahasz, zapraszamy do kontaktu. Poznaj naszą świąteczną ofertę dla Opiekunek i Opiekunów i przekonaj się, że warto z nami pracować.
Obowiązki
Wyjedź z nami i pracuj jako Opiekun osób starszych w Niemczech w te Święta!
Oferujemy
Wykorzystaj jesienne i świąteczne korzyści:

Opis dodatkowy

Serdecznie zapraszamy!
Zespół Gowork.pl

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 797898769 Treść smsa: imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na paula.winiarska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 797898769 o treści: 7429 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w łodzi
Gdańska 90, lok.1-4
Ogłoszeniodawca:
gowork

Email kontaktowy:
paula.winiarska@gowork.pl