Zatrudnię: Pomoc domowa oraz opieka dla pary Seniorów.
Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Miejsce pracy:
Niemcy
Stała
Wymagania
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (konieczne referencje),
- prawo jazdy kat. B,
- minimum dobra znajomość języka niemieckiego,
- przyjazne i pogodne usposobienie.

Obowiązki
Głównie prowadzenie gospodarstwa domowego. Wykonywanie takich czynności jak gotowanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów, sprzątanie. W razie potrzeby Opiekunka będzie musiała również prowadzić samochód na terenie Niemiec. Dodatkowo spędzanie wraz z seniorami wspólnie czasu, spacery, gra w karty, rozmowa.
Oferujemy
Bardzo dobre warunki finansowe,
- Jedną umowę, wysoki ZUS,
- Możliwość wyboru polskiej lub niemieckiej umowy,
- Ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki,
- Stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
- Organizację podróży.
Pani Lisa i Pan Albert są osobami mobilnymi i samodzielnymi. Praktycznie wszystkie codzienne czynności przy sobie wykonują sami. Potrzebują jedynie niewielkiej pomocy i wsparcia w zakresie prowadzenia domu. Małżeństwo mieszka w zielonej, cichej okolicy. To mili starsi państwo.
Ogłoszeniodawca:
gowork
Adres ogłoszeniodawcy:
www.opiekunka.gowork.pl
Łódź
Telefon kontaktowy:
797898769
Email kontaktowy:
paula.winiarska@gowork.pl