Zatrudnię: Praca w roli opiekunki dla Seniorki.
Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Miejsce pracy:
Niemcy
Stała
Wymagania
minimum podstawową znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi (mile widziane referencje),
- gotowość podjęcia pracy na okres 2 – 3 miesięcy,
- brak nałogów.
Obowiązki
Do głównych obowiązków należeć będzie przyrządzanie posiłków oraz pomoc w jedzeniu, pielęgnacja ciała oraz pomoc w ubieraniu się i kąpieli. Opiekunka będzie również odpowiedzialna za organizowanie i wspólne spędzanie wolnego czasu z podopieczną(np. spacery).
Dodatkowo Opiekunka odpowiedzialna będzie za prowadzenie gospodarstwa domowego: sprzątanie, pranie, robienie zakupów.
Oferujemy
Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie, odprowadzane składki ZUS od przeciętnej krajowej, jedną czytelną umowę, kursy doszkalające z języka niemieckiego.
Opis dodatkowy
Miejsce zlecenia: Bovenden
Aktualnie poszukujemy opiekunki dla 79-letniej pani Eleonore. Seniorka jest po udarze, ma problemy z poruszaniem się i wykonywaniem codziennych czynności. Zarówno w domu jak i na zewnątrz korzysta z chodzika. Pani Eleonore ma również problemy z pamięcią oraz mówieniem.
Ogłoszeniodawca:
gowork
Adres ogłoszeniodawcy:
www.opiekunka.gowork.pl
Łódź
Telefon kontaktowy:
797898769
Email kontaktowy:
paula.winiarska@gowork.pl
Zdjęcia
Zdjęcie 1