Zatrudnię: Opieka oraz pomoc domowa dla pani Magdalene.
Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Miejsce pracy:
Niemcy
Stała
Wymagania
- Język na poziomie komunikatywnym,
- Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi,
- Czynne prawo jazdy,
- Serdeczne i cierpliwe podejście do drugiego człowieka,
- Dobry stan zdrowia.
Obowiązki
Pomoc seniorce w jedzeniu, ubieraniu, czynnościach toaletowych oraz w razie potrzeby wstawanie w nocy do podopiecznej. Dodatkowym obowiązkiem będzie prowadzenie domu, między innymi, gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów.
Oferujemy
- Zakwaterowanie oraz wyżywienie,
- Przejazd w obie strony,
- Kursy języka niemieckiego,
- Bardzo dobre wynagrodzenie,
- Legalne zatrudnienie z polskim pracodawcą.
Aktualnie poszukujemy opiekunki dla pani Magdalene. Podopieczna choruje na nowotwór oraz nadciśnienie. Seniorka jest wstanie poruszać się przy wsparciu i asekuracji drugiej osoby lub korzysta z wózka inwalidzkiego.
Ogłoszeniodawca:
gowork
Adres ogłoszeniodawcy:
www.opiekunka.gowork.pl
Łódź
Telefon kontaktowy:
797898769
Email kontaktowy:
paula.winiarska@gowork.pl