Zatrudnię: Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.
Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Miejsce pracy:
Niemcy
Stała
Wymagania
Od kandydatek oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i chorymi, brak nałogów, zaangażowania wykonywaną pracę. Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B.
Obowiązki

- pielęgnacja ciała, pomoc w kąpieli oraz czynnościach toaletowych,
- przygotowywanie posiłków oraz pomoc w jedzeniu,
- pomoc w ubieraniu/rozebraniu,
- towarzyszenie w wizytach lekarskich,
- pomoc w przejściu z łóżka na wózek,
- prowadzenie domu: sprzątanie, pranie, robienie zakupów, opieka nad psem.
Oferujemy
Kandydatkom zapewniamy: wyżywienie, zakwaterowanie na miejscu zlecenie, przejazd w obie strony, legalne zatrudnienie w oparciu o polską lub niemiecką umowę oraz atrakcyjne zarobki.
Opis dodatkowy

Miejsce zlecenia: okolice Bad Homburg vor der Höhe

Aktualnie poszukujemy opiekunki dla pani Alice. Podopieczna przeszła zawał oraz udar. Seniorka ma problemy z chodzeniem, zarówno w domu jak i na zewnątrz porusza się przy pomocy chodzika lub wózka inwalidzkiego. Pani Alice ma również problem z nietrzymaniem moczu.
Ogłoszeniodawca:
gowork
Adres ogłoszeniodawcy:
www.opiekunka.gowork.pl
Łódź
Telefon kontaktowy:
797898769
Email kontaktowy:
paula.winiarska@gowork.pl
Zdjęcia
Zdjęcie 1