Zatrudnię: Pomoc domowa oraz opieka dla pani Sophie.
Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Miejsce pracy:
Niemcy
Stała
Wymagania

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- Brak nałogów,
- Cierpliwość oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- Dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia oraz prawa jazdy.
Obowiązki
Do obowiązków Opiekunki należeć będzie pomoc w ubieraniu, pielęgnacji ciała oraz zmiana woreczków na mocz.
Dodatkowo Opiekunka odpowiedzialna będzie za robienie zakupów, utrzymanie porządku w domu oraz przyrządzanie posiłków.
Oferujemy
Oferujemy atrakcyjne zarobki, przejazd w obie strony, wyżywienie oraz zakwaterowanie, odprowadzane składki ZUS oraz ubezpieczenie, kursy doszkalające z języka niemieckiego.
Opis dodatkowy

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993
Seniorka mieszka sama w domku jednorodzinnym w Hanowerze. Pani Sophie choruje na Parkinsona, ma problemy z chodzeniem. Porusza się na wózku inwalidzkim lub przy asekuracji i wsparciu drugiej osoby. Podopieczna ma również problemy z nietrzymaniem moczu.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 1333 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na paula.winiarska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 797898769 o treści: 7401 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Łodzi
Gdańska 90, lok.1-4
www.opiekunka.gowork.pl
Ogłoszeniodawca:
gowork

Telefon kontaktowy:
797898769
Email kontaktowy:
paula.winiarska@gowork.pl
Zdjęcia
Zdjęcie 1