Zatrudnię: Zgłoś się do pracy jako Opiekunka – Czekamy na Ciebie!
Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Miejsce pracy:
Niemcy
Stała
Wymagania

- Prawo jazdy kat. B,
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- Dobry stan zdrowia,
- Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi.
Obowiązki
Przyrządzenie posiłków oraz pomoc w jedzeniu,
- Pomoc w ubieraniu,
- Transfer z łóżka na wózek,
- Wspólne wizyty lekarskie,
- Robienie zakupów, pranie, prasowanie, sprzątanie.
Oferujemy

- Zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu,
- Atrakcyjne zarobki plus premie świąteczne,
- Kursy doszkalające z języka niemieckiego,
- Wyżywienie oraz zakwaterowanie,
- Legalne zatrudnienie, ubezpieczenie oraz składki ZUS.
Opis dodatkowy

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993
Aktualnie poszukujemy Pań chętnych podjąć się pracy w mieście Sindelfingen. Naszym podopiecznym jest pan Hubert. Senior choruje na cukrzycę oraz ma problemy z nadciśnieniem.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7102 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na paula.winiarska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 797898769 o treści: 7401 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Łodzi
Gdańska 90, lok.1-4
Ogłoszeniodawca:
gowork

Telefon kontaktowy:
769898769
Email kontaktowy:
paula.winiarska@gowork.pl
Zdjęcia
Zdjęcie 1