Zatrudnię: Opiekunka dla Seniorka z dobrą znajomością języka niemieckiego.
Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Miejsce pracy:
Niemcy
Stała
Wymagania

- Minimum dobra znajomość języka niemieckiego,
- Doświadczenie,
- Dobry stan zdrowia oraz brak nałogów,
- Serdeczne usposobienie,
- Mile widziane prawo jazdy.
Obowiązki

- Zmiana pielucho – majtek,
- Pomoc w kąpieli/prysznicu,
- Pomoc w ubieraniu,
- W razie potrzeby opieka również w nocy,
- Utrzymanie domu w czystości, pranie oraz gotowanie.
Oferujemy

Naszym Opiekunką oferujemy legalną oraz bezpieczną pracę, wyżywienie, zakwaterowanie, atrakcyjne zarobki, oferty dopasowane do poziomu znajomości języka oraz preferencji, opłaconą i zorganizowaną podróż do i z Niemiec.
Opis dodatkowy

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993
Miejsce zlecenia: okolice Salzburg
Seniorka jest osobą leżącą, choruje na nadciśnienie oraz ma problemy z nietrzymaniem moczu. Podopieczna ma również problemy z pamięcią.
Ogłoszeniodawca:
gowork

Telefon kontaktowy:
797898769
Email kontaktowy:
paula.winiarska@gowork.pl
Zdjęcia
Zdjęcie 1