Zatrudnię: Pan Paul potrzebuje opiekunki – Gowork.pl
Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Miejsce pracy:
Niemcy
Stała
Wymagania
Podstawowa znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
- Doświadczenie w opiece,
- Cierpliwość, pogodna natura i życzliwość,
- Brak nałogów (warunek konieczny),
- Mile widziane czynne prawo jazdy.
Obowiązki
Obowiązki opiekunki:
Dbanie o dobre samopoczucie oraz asystowanie w codziennych czynnościach: ubieraniu, kąpielach, zmianie pielucho – majtek, towarzyszenie w wizytach u lekarza. Prowadzenie lub pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, utrzymywanie porządku, gotowanie, robienie zakupów.
Oferujemy
Zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, atrakcyjne wynagrodzenie (od 900 euro netto do nawet 1500 euro netto miesięcznie).
Opis dodatkowy

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Opis zlecenia:
Miejsce wyjazdu: okolice Stuttgartu.
Opieka i wsparcie dla Pana Paula, pacjent ma 90 lat, 67 kg, 175 cm wzrostu. Mieszka wraz z żoną w domu, która się nim opiekuje. Pacjent jest niesamodzielny, leżący, potrzebuje pomocy i wsparcia podczas wstawania. Choruje na demencję i ma problemy z nietrzymaniem moczu.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer:797898769. Treść smsa: imię i nazwisko oraz województwo.
Zapraszamy do oddziału w Łodzi
Gdańska 90, lok.1-4
Ogłoszeniodawca:
gowork

Email kontaktowy:
paula.winiarska@gowork.pl
Zdjęcia
Zdjęcie 1