Zatrudnię: Małżeństwo poszukuje opiekunki – Gowork.pl
Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Miejsce pracy:
Niemcy
Stała
Wymagania
podstawowa znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i leżącą,
- odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość,
- mile widziane referencje oraz czynne prawo jazdy.
Obowiązki
pomoc podopiecznym przy codziennych czynnościach (ubieranie, pomoc w kąpielach, zmianie pielucho - majtek);
- proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego (pranie, sprzątanie, gotowanie);
- towarzyszenie seniorom w wizytach u lekarza.
Oferujemy
osobny pokój i dostęp do Internetu oraz wyżywienie,
- jedną, czytelną umowę (wszystkie składki odprowadzane od kwoty 4059 zł brutto),
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pokrywamy koszty podróży w obie strony,
- zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu.
Opis dodatkowy
Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Opis zlecenia:
Nasi podopieczni to małżeństwo Paula i Henrich. Seniorzy mieszkają w okolicach Münster. Oboje poruszają przy balkoniku. Pani Paula ma problemy ze słuchem, Pan Henrich ma problemy z sercem.
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer:797898769. Treść smsa: imię i nazwisko oraz województwo.
Zapraszamy do oddziału w Łodzi
Gdańska 90, lok.1-4
Ogłoszeniodawca:
gowork

Email kontaktowy:
paula.winiarska@gowork.pl
Zdjęcia
Zdjęcie 1