Zatrudnię: Inzynier Budowy
Branża:
Budownictwo / Geodezja
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Miejsce pracy:
łódzkie, mazowieckie, podlaskie
Stała
Wymagania
• wykształcenie wyższe techniczne o specjalności budowlanej
• znajomość zasad tworzenia harmonogramów
• znajomość zasad sporządzania przedmiarów i obmiarów
• gotowość do pracy w delegacji
Obowiązki
• czynny udział w procesie przygotowania i realizacji budowy
• koordynacja brygad i nadzór nad organizacją robót
• dbanie o jakość i terminowość realizowanych prac
Oferujemy
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• możliwość zdobycia doświadczenia w dużej firmie
• atrakcyjne wynagrodzenie
Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji lub kontakt telefoniczny z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122

Ogłoszeniodawca:
Beton-Stal Ostrołęka
Adres ogłoszeniodawcy:

Ostrołęka
Telefon kontaktowy:
518215122
Email kontaktowy:
anna.rydzewska@top-manager.pl
Zdjęcia
Zdjęcie 1