Zatrudnię: Inżynier Budowy
Branża:
Budownictwo / Geodezja
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Miejsce pracy:
Łódź
Stała
Wymagania
• Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności budowlanej
• Znajomość zasad tworzenia harmonogramów
• Znajomość zasad sporządzania przedmiarów i obmiarów
• Gotowość do pracy w delegacji
Obowiązki
• Czynny udział w procesie przygotowania i realizacji budowy
• Koordynacja brygad i nadzór nad organizacją robót
• Dbanie o jakość i terminowość realizowanych prac
Oferujemy
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
• Umowa o pracę lub kontrakt – do uzgodnienia
• Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej firmie
• Niezbędne narzędzia do pracy
Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji.
lub kontakt telefoniczny z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122
anna.rydzewska@top-manager.pl
Ogłoszeniodawca:
Anna Rydzewska

Telefon kontaktowy:
518215122
Zdjęcia
Zdjęcie 1