Zatrudnię: Monter Izolacji Termicznej – Belgia
Branża:
Budownictwo / Geodezja
Forma zatrudnienia:
Praktyka / Staż
Miejsce pracy:
BELGIA
Stała
Wymagania
● certyfikat SCC lub VCA
● doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
Obowiązki
● montaż izolacji termicznej na obiektach przemysłowych
Oferujemy
● zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
● wynagrodzenie 1800,00 euro miesięcznie na rękę
● długoterminową współpracę
● zakwaterowanie oraz przejazd zorganizowany i opłacony przez firmę
● narzędzia pracy oraz odzież ochronną

Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się w Warszawie
Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji

lub kontakt telefoniczny z Aloną Orzołek pod nr: 518-200-962

e- mail : alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl
Ogłoszeniodawca:
Paracownicy Budowlani Sp. z o. o.
Adres ogłoszeniodawcy:

Rawa Mazowiecka
Telefon kontaktowy:
518 200 962
Email kontaktowy:
alonalona.orzolek@pracownicybudowlani.pl
Zdjęcia
Zdjęcie 1