Zatrudnię: SPECJALISTA DS. FINANSÓW
Branża:
Finanse / Bankowość / Ekonomia
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Miejsce pracy:
Łódź
Stała
Wymagania
• Wykształcenie wyższe o specjalności Rachunkowość, Ekonomia, Finanse
• Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży budowlanej)
• Dobra znajomość przepisów z dziedziny prawa podatkowego, finansowego
Obowiązki
• Tworzenie Raportów na potrzeby Zarządu
• Analizy finansowe realizowanych projektów deweloperskich
• Kompletowanie dokumentacji niezbędnej do pozyskania finansowania
• Ocenianie ryzyka finansowego inwestycji
Oferujemy
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
• Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę
• Odpowiedzialne stanowisko w międzynarodowej firmie
Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
lub kontakt telefoniczny z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122
anna.rydzewska@top-manager.pl
Ogłoszeniodawca:
Anna Rydzewska
Adres ogłoszeniodawcy:

Łódź
Telefon kontaktowy:
518215122
Zdjęcia
Zdjęcie 1