Zatrudnię: monter izolacji termicznej
Branża:
Budownictwo / Geodezja
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Miejsce pracy:
KALISZ
Stała
Wymagania
Zatrudnimy Monterów Izolacji Termicznej do pracy na terenie Belgii i Niemiec. Zapewniamy zakwaterowanie, przejazd, narzędzia oraz odzież. Umowa o pracę, 1800 euro netto podstawy. Wymagamy doświadczenia na w/w stanowisku. Praca na stałe w dużej i stabilnej firmie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na maila justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl
lub kontakt telefoniczny 798056274

Obowiązki

Oferujemy

Ogłoszeniodawca:
justyna

Telefon kontaktowy:
798056274
Email kontaktowy:
ogloszenia.pracownicybudowlani@gmail.com
Zdjęcia
Zdjęcie 1