Zatrudnię: cieśla szalunkowy zbrojarz
Branża:
Budownictwo / Geodezja
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Miejsce pracy:
Szwecja/Austria
Stała
Wymagania
● doświadczenie na wyżej wymienionym stanowiskach
● znajomość systemów szalunkowych

Obowiązki
• Prace ciesielskie i zbrojarskie na obiektach przemysłowych i kubaturowych
Oferujemy
● stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
● długoterminową współpracę
● wynagrodzenie 1900,00 -1950 euro na rękę za pełen przepracowany miesiąc pracy
● ilość godzin pracy w miesiącu: 180 h
● zakwaterowanie oraz przejazd zorganizowany i opłacony przez pracodawcę
● narzędzia oraz odzież ochronną
Zatrudnimy Cieśli i Zbrojarzy na obiekty przemysłowe lub kubaturowe. Praca na terenie Szwecji / Austrii / Francji. Długoterminowa współpraca na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie 1800,00 – 1950,00 euro na czysto za 180 godzin przy pełnym przepracowanym miesiącu. Zakwaterowanie i przejazdy po stronie pracodawcy. Wymagamy doświadczenia. Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się w Warszawie.
Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania CV na adres e-mail: alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny z Aloną +48 518-200-962.
Numer wpisu do rejestru 13471
Ogłoszeniodawca:
Pracownicy Budowlani
Adres ogłoszeniodawcy:

Rawa Maziowiecka
Telefon kontaktowy:
518200962
Email kontaktowy:
ogloszenia@pracownicybudowlani.pl
Zdjęcia
Zdjęcie 1