Szukam pracy: prace biurowe itp.
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Miejsce pracy:
Rawa Mazowiecka
Stała
Wymagania
Szukam pracy w Rawie Mazowieckiej. Skończyłam studia magisterskie - Zarządzanie i Marketing, jestem również technikiem ekonomistą. Ponieważ nie mam doświadczenia zawodowego, szukam pracy, która dałaby mi możliwość jego zdobycia.
Branże, które mnie interesują to: analiza, administracja biurowa, doradztwo/konsulting, finanse/bankowość/ekonomia, HR/kadry/szkolenia, marketing/reklama/PR, nieruchomości, obsługa klienta/call center, sprzedaż/handel/usługi, ubezpieczenia. Jestem osobą ambitną i szybko się uczę.
Jeżeli któryś z moich potencjalnych pracodawców chciałby dać mi możliwość rozwoju zawodowego w jednej z ww. branż to proszę o kontakt: slowikk10@wp.pl
Obowiązki
Oferujemy
Ogłoszeniodawca:
slowikk10@wp.pl