Szukam pracy: bez znaczenia
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Miejsce pracy:
Rawa Mazowiecka
Stała
Wymagania
Mam 25 lat i poszukuję pracy w Rawie Mazowieckiej. Ukończyłam szkołę średnią (technik ekonomista). Przez 3 lata pracowałam w Call-Center na stanowisku doradcy klienta i konsultanta do spraw sprzedaży. Interesuje mnie kosmetyka moda sport. Poszukuję pracy najlepiej z wolnymi niedzielami i jedno zmianowej. Może być jako sprzedawca np. w sklepie odzieżowym, obuwniczym ale raczej NIE w spożywczym. Proszę o kontakt pod: kinia.k1@poczta.onet.pl
Obowiązki
Oferujemy
Ogłoszeniodawca:
Kinga

Email kontaktowy:
kinia.k1@poczta.onet.pl